GenelMisli.com Sultanlar LigiTürkiye Ligleri

Eczacıbaşı VitrA, Çanakkale yolcusu

Eczacıbaşı VitrA, Çanakkale ekibi Çan Gençlik Kale Spor ile karşılaşacak.

Misli.com Sultanlar Ligi yedinci haftasında Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı, Çan Gençlik Kale Spor deplasmanına gidiyor. İstanbul’daki antrenmanlarını tamamlayan ekip, bugün yola çıkacak.

Karşılaşma öncesi görüşlerini aktaran turuncu beyazlıların pasör çaprazı Melis Durul, “Bu hafta ligdeki diğer takımlar gibi iyi oynayan ve mücadeleci bir takım olan Çan ile oynayacağız. Genel olarak çabuk oynayan bir takım. Gerekli hazırlıklarımızı ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Umarım güzel bir galibiyetle evimize döneriz” dedi.

Çan Gençlik Kale Spor – Eczacıbaşı VitrA karşılaşması, 3 Ekim Cumartesi günü, saat 14:00’da Çan Şehit H. İbrahim Eriç Spor Salonu’nda oynanacak. Koronavirüs önlemleri kapsamında seyircilere kapalı olacak olan mücadele, Misli.com Web ve Mobil TV’de canlı izlenebilecek.    

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu