GenelTürkiye LigleriTVF Erkekler Voleybol 2. Lig

Halkbank İkinci Lig takımı hedefe kitlendi

Erkekler İkinci Lig İkinci Grup’ta mücadele eden, grubunu ikinci sırada bitirerek yarı final vizesi alan Halkbank’ta hedef Birinci Lig.

Lig etabındaki 16 maçın 14’ünü kazanan Halkbank İkinci Lig Takımında Baş Antrenörü Erdi Demir, yarı finalde Halkbank’a yakışır bir mücadele vererek başarılı olmak istediklerini söyledi. Başarılı antrenör zorlu geçen lig etabını başarı ile tamamladıklarına vurgu yaparak şunları söyledi:

“Bu sezon iyi çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz. Herkesin bildiği gibi, sporcularımız, çok genç ve bir üst lige çıkmak için çok istekliler. Bu isteği hem idmanlarda hem maçlarda görmek mümkün. Onlarla gurur duyuyorum. Umarım, birlikte emeklerimizin karşılığını alır ve kulübümüzü onurlandırırız. Elbette, tüm imkanları ile bizi destekleyen kulübümüz ve camiamıza teşekkür ediyoruz. Takımımızı zor maçlar bekliyor olsa da bizim de camiamızı mutlu etmek adına tüm gücümüzle ama centilmence mücadele edeceğimizi söylemek isterim” diye konuştu. 

Yarı finaller Eskişehir’de

Öte yandan İkinci Lig Yarı Final maçları 6-7-8 Mart tarihlerinde Eskişehir’de düzenlenecek. Halkbank 2.Lig Erkek Takımı burada Konya Büyükşehir Belediyesi, SGK ve Erzin Yeşilkent takımları ile D Grubunda yer final grubuna yükselmek için yarışacak.

Halkbank’ın Eskişehir Teknik Üniversite 2 Eylül Kampüsü Spor Salonunda oynanacak maçlarının programı şöyle:

6 Mart Saat 18:30 Konya Büyükşehir Belediyesi
7 Mart Saat 16:30 SGK
8 Mart Saat 17:30 Erzin Yeşilkent


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu