GenelTVFVoleybol Altyapı LigleriVoleybol Haberleri

Hakkari Fabrika Voleybol Okulu Sporcuları, Başkan Üstündağ’ı ziyaret etti

Hakkari Fabrika Voleybol Okulu sporcuları, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ı ziyaret etti.

Hakkari Fabrika Voleybol Okulu, 2021 yılında kurulmuş olup, 2010-2011 doğumlu sporcularıyla bu sezon Midi ve Küçükler kategorilerinde il şampiyonu unvanını kazandı. Bu başarılarıyla dikkat çeken sporcular, Amatör Gençlik Spor Kulübü çatısı altında, 25-28 Nisan ve 9-11 Mayıs 2024 tarihlerinde düzenlenecek Türkiye Şampiyonası grup müsabakalarına katılma hakkı elde ettiler.

Başkan Üstündağ, sporcuları ve antrenörleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Hoş geldiniz. Sizleri burada misafir etmekten dolayı büyük bir memnuniyet duyuyorum. Sizler, geleceğimizin teminatısınız. Fabrika Voleybol projesiyle voleybolu daha geniş kitlelere yayıyoruz. Antrenörlerimize de ayrıca teşekkür etmek istiyorum; sizlere rehberlik ediyor, emek veriyorlar. İnşallah, hepiniz ileride voleybol sporumuzu daha da ileriye taşıyacaksınız. Biz her zaman söylüyoruz: ‘Voleybol herkesin sporu’dur. Sizlerin okul hayatınızda ve spor kariyerinizde büyük başarılar elde etmenizi diliyorum.” şeklinde konuştu.

Genç sporcuların sorularına samimiyetle cevap veren Başkan Üstündağ, onların gelecekteki başarıları için desteklerini sürdüreceğini belirtti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu