GenelVodafone Sultanlar LigiVoleybol Haberleri

Galatasaray’da Yeni Sezon Törenle Açıldı

Galatasaray Voleybol Şubesi, 2022-2023 Voleybol Sezonu öncesinde Taç Spor Tesisleri’nde sezon açılış töreni düzenledi.

Galatasaray Park Voleybol Salonu’nda gerçekleşen organizasyon, Galatasaray Yıldız Kız Takımı ve Beyoğlu Spor Yıldız Kız Takımı maçıyla başladı.

Yıldız Kız takımlarının maçının ardından Galatasaray’a hizmet etmiş eski sporcularımız veteranlar maçında karşı karşıya geldi. Gösteri maçları sonrası Galatasaray HDI Sigorta Kadın ve Erkek Voleybol Takımlarımız tanıtıldı.

Başkan Dursun Aydın Özbek de voleybolcularla bir araya geldi. Takım kaptanları Gizem Güreşen ve Selçuk Keskin, Başkan Dursun Aydın Özbek’e tüm takım sporcularının imzaladığı flamaları takdim etti.

Sezon açılış töreninin ardından gerçekleşen kokteyl organizasyonuna ise Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Galatasaray Spor Kulübü eski başkanlarından Faruk Süren ve Burak Elmas, Taç Spor Kulübü Başkanı Polat Bengiserp, Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Eray Yazgan, Yönetim Kurulu Sözcüsü Rıza Morova, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Cibara, İsmail Sarıkaya, Can Natan ve Bora Bahçetepe katıldı.

Resim

 

Resim

Savaş Eskigülek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu