GenelMisli.com Sultanlar LigiTürkiye Ligleri

Galatasaray HDI Sigorta 0-3 Aydın Büyükşehir Belediyespor

Misli.com Sultanlar Ligi Playoff2 2.maçlarda Galatasaray HDI Sigorta Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda Aydın Büyükşehir Belediyespor ile karşılaştı.

Galatasaray HDI Sigorta – Aydın Büyükşehir Belediyspor :0-3

Salon : Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
Hakemler : Nurper Özbar, Caner Çıldır Gözlemci: Hikmet Ay
Soner Şener, İbrahim Acar, (1) Mehmet Kaya, (3) Funda Aktaş
GDS : Servet Gümüş

Setler : 21-25, 23-25, 23-25
Süre : 87 dakika ( 25′, 31′, 31′ )

Galatasaray HDI Sigorta : İ.Aydın (13), H.Selin Arifoğlu (2), Ç.Akın (2), T.Kosheleva (16), E.Eroğlu (5), A.Ryhkliuk (12), G.Güreşen (L), B.Yeşilırmak (), G.Önal (), N.Karaağaç (2), D.Çayırgan (), S.Keşkekoğlı ()

Aydın Büyükşehir Belediyespor : H.Korkut (1), A.Kılıç (7), A.Vasilantonaki (12), J.Cemre Erkul (9), M.Boz (25), P.Atasever (L), P. Özkılıçcı

Misli.com Sultanlar Ligi’nde Play-off 5./8.’lik etabında bugün oynanması gereken Nilüfer Bld.-Sistem9 Yeşilyurt müsabakası ise, Sistem9 Yeşilyurt takımında çıkan covid-19 vakaları nedeniyle maça çıkamayacağını bildirmesi üzerine iptal edilmiş olup, müsabaka sonucu (3-0 Hükmen) Nilüfer Bld. takımının lehine tescil edildi.

Bu sonuçların ardından Nilüfer Bld. ve Aydın B.şehir Bld., Misli.com Sultanlar Ligi play-off 5/6.lık etabında, Galatasaray HDI Sigorta ve Sistem9 Yeşilyurt ise play-off 7/8.lik etabında mücadele edecek

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu