GenelSultanlar LigiVoleybol Haberleri

Fenerbahçe Opet’te, Bojana Drca, Irina Fetisova ve Mapdelena Stysiak

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı, kadrosunu Sırp Pasör Bojana Drča, Rus orta oyuncu Irina Fetisova ve  polanyalı pasör çaprazı Nagdelena Stysiak ile güçlendirdi. üç oyuncu ile sezon sonuna kadar anlaşmaya varıldı.

Bojana Drca:
2022-23 sezonunda Leningradka Saint Petersburg takımında forma giyen Bojana Drča, kariyerine 2005-2006 sezonunda Poštar 064 Belgrade takımında başladı. Sırp voleybolcu daha sonra sırasıyla Crvena Zvezda, Volero Zurich, VK Om-SibGUOR, İlbank, Volero Zürich, Le Cannet Volley Ball, Lokomotiv Kaliningrad ve Crvena Zvezda formaları giydi.

Irina Fetisova:
2015/16 – 2022/23 sezonlarında Dinamo Moscow takımında forma giyen Irina Fetisova, kariyerine 2009-2010 sezonunda Leningradka Saint Petersburg U20 takımında başladı. Rus voleybolcu daha sonra sırasıyla Podmoskovie Moskovskaya U20, Zarechie Odintsovo ve Dinamo Moscow formaları giydi.

Magdelena Stsiak:
2021/22 – 2022/23 sezonunda Vero Volley Milano takımında forma giyen Magdalena Stysiak, Vero Volley Milano, kariyerine 2014-2015 sezonunda Leningradka SMS PZPS Szczyrk takımında başladı. Polonyalı voleybolcu daha sonra sırasıyla Chemik II Police, Chemik Police, PSPS SMS Police U20, Grot Budowlani Łódźf ve Savino Del Bene Scandiccio formaları giydi.

Üç yabancı oyuncusunun sarı-lacivertli forma altında zaferlerle dolu bir sezon yaşamasını temenni ediyoruz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu