GenelVodafone Sultanlar LigiVoleybol Haberleri

Eda Erdem Dündar ve Aslı Kalaç, Türk Hava Yolları galibiyetini değerlendirdi

Kaptanımız Eda Erdem Dündar ile oyuncumuz Aslı Kalaç, Türk Hava Yolları’nı 3-0 mağlup ettiğimiz, Vodafone Sultanlar Ligi play-off yarı final ilk maçının ardından Fenerbahçe TV’ye açıklamalar yaptı.

Eda Erdem Dündar, “Play-off ilk ayağına iyi başladık. İyi servis attık. Çok iyi blok-defans kurduk. Oyunun genel anlamda üstünlüğü bizdeydi. Zaten Türkiye Kupası’nı kazandıktan sonra takım olarak özgüvenimizi de topladık. Şampiyonlar Ligi’nden sonra biraz yıkılmıştık ama kalan iki hedefimize odaklanmıştık. Sonuncusunda emin adımlarla ilerliyoruz. Ayın 4’ünde kendi evimizde 2’de 2 yapıp finale adımızı yazdırmak istiyoruz. Keyifler yerinde. Yavaş yavaş toparlamaya başlıyorum. Takımla idman yaptıkça ritmimi bulacağıma inanıyorum. Her şey iyi gidiyor. İnşallah böyle devam eder ve Kulübümüze şampiyonluğu getiririz. Gelen herkese de çok teşekkür ederiz. Türk Hava Yolları’nın ev sahipliğinde olsa bile her yer sarı lacivertti. 7. adam zaten hiçbir zaman yalnız bırakmıyor. İyi ki varlar.” dedi.

Aslı Kalaç ise, “İlk maçı kazandık. İkinci maçın da hu şekilde geçmesini umuyoruz çünkü onun için çalışıyoruz. Finale doğru adım adım ilerliyoruz. Taraftarlarımıza teşekkür ederiz.” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu