GenelVoleybol Haberleri

Eczacıbaşı Spor Kulübü’nden Şampiyonluk Filmi

CEV Cup final maçlarında Allianz MTV Stuttgart’ı geçerek tarihinde ikinci kez bu organizasyonu şampiyon olarak tamamlayan Eczacıbaşı Spor Kulübü, bu önemli başarı için özel bir şampiyonluk filmi hazırladı.

Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı’ndan motivasyon konuşması 

“Atatürk’ün Kızları”nın Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yaptıkları Stuttgart uçuşuyla başlayan şampiyonluk filminde, final maçı öncesindeki oyuncu açıklamaları ve Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı’nın oyunculara yönelik motivasyon konuşması da yer aldı.

Voleybol tutkunlarına final ikinci maçının tüm heyecanını yaşatan video, sosyal medya platformlarında Eczacıbaşı Dynavit taraftarlarından da yoğun ilgi gördü.

Takım otobüsündeki kutlamalar da yer alıyor 

Büyük çekişmeye sahne olan final maçından özel detayların, Eczacıbaşı Dynavit Baş Antrenörü Ferhat Akbaş’ın maç sonrası açıklamalarının, kupa seremonisinin, takım otobüsündeki kutlamaların ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki karşılamanın da bulunduğu şampiyonluk filmi sitemizde…

Eczacıbaşı Spor Kulübü, uluslararası organizasyonlarda Türk voleybolunu başarıyla temsil etmeye önümüzdeki sezonlarda da devam edecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu