BAYANLARDA TRANSFERLERGenelTürkiye LigleriVoleybol Haberleri

Dobriana Rabadzhieva, Türk Hava Yolları’da

Türk Hava Yolları Spor Kulübü, son olarak Brezilya’nın Sesi Volei Bauru takımında forma giyen 1991 doğumlu 190 cm boyundaki Bulgar smaçör Dobriana Rabadzhieva ile anlaştığını duyurdu.

Önümüzdeki sezon kadrosunda Aslı Kalaç, Polen Ünver, Madison Kingdon Rishel, Lauren Carlini, Şeyma Ercan, Berin Yıldırım, Merve Dalbeler Aslan ve Büşra Şahin’in olduğunu açıklayan Türk Hava Yolları Spor Kulübü, pasör çaprazı Kiera Van Ryk, pasör İrem Çor ve orta oyuncu Janset Cemre Erkul ile başladığı dış transfer dönemine bir yeni ismi ekledi.

Türk Hava Yolları, en son Brezilya’nın Sesi Volei Bauru takımında forma giyen başarılı ve tecrübeli Bulgar smaçör Dobriana Rabadzhieva ile anlaştığını duyurdu.

            Dobriana Rabadzhieva transferiyle ilgili “Türk Hava Yolları’na katıldığım için gerçekten çok mutlu ve heyecanlıyım! Takımın, çok fazla çalışma ve özveri ile sahada harika şeyler başarabileceğine inanıyorum! Daha önce oynadığım takım arkadaşlarımdan bazılarıyla tekrar oynayacak olmaktan dolayı da mutluyum! Marcello Abbondanza’nın nasıl çalıştığını daha önceden bildiğim için, takım hedeflerini gerçekleştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza gerçekten inanıyorum!” dedi.

Voleybola CSKA Sofya takımında başlayan 190 cm boyundaki başarılı milli smaçör,  kariyerinde Imoco Conegliano, Rabita Baku, Galatasaray, Voléro Zürich, Evergrande, Fenerbahçe, Minas ve Sesi Vôlei Bauru takımlarının formalarını giydi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu