AntrenörlerimizGenelVoleybol Haberleri

Cemal Bora Şensoy,”Son haftalarda çıkış yapan iyi bir rakip karşısında oynadık”

“Spor Toto deplasmanı bizim açımızdan kolay olmayacaktı. Son haftalarda iyi çıkış yakalayan bir rakibe karşı oynayacağımızın bilincindeydik. Ancak biz oraya kazanmak için gittik. İstediğimiz sonucu alarak evimize dönmek sevindirici.

Çok iyi bir set başlangıcı yaparak ilk sette oyunun kontrolünü elimizde tuttuk ve seti kazandık. Spor Toto takımı ikinci sete bizden daha iyi başladı. Oyunun son bölümüne kadar seti kazanmaya yakın olan taraf onlardı. Set sonunda servis ve defansta harika işler yaptık ve seti iyi bir geri dönüşle kazandık. Üçüncü set rakibimizin iyi servislerine karşı oyun kurmakta güçlük çektik. Servis tempomuzda da iyi bir ritim yakalayamadık ve seti kaybettik. Son sette bir önceki set yaptığımız hataları tekrarlamadık ve maçı kazandık.

Oyuncularımızın özellikle son haftalarda gösterdikleri çaba ve buna bağlı olarak performanslarındaki yükseliş bizi giderek daha güçlü bir takıma dönüştürüyor. Bu gücü bu hafta evimizde oynayacağımız Galatasaray maçında da sahaya yansıtabileceğimize inanıyorum.

Galatasaray çok ciddi bir rakip. Hiç şüphesiz zorlu bir maç bizi bekliyor olacak. Rakibimize hazırlanmak için önümüzde birkaç günümüz daha var. İyi hazırlanıp sahaya elimizden gelen her şeyi koymak istiyoruz.

Seyircilerimizin desteğini yanımızda hissetmek istiyoruz. Bu maça bizi destekleyen tüm taraflarımızı ve Bursa halkını bekliyoruz.” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu