GenelVOLEYBOL ALTYAPI KARŞILAŞMALARIVoleybol Haberleri

Bursa Fabrika Voleybol, Yıldız Spor Kulübü ile dostluk maçında

Bursa Fabrika Voleybol 10-11 Yaş Grupları, Bursa Yıldız Spor Kulübü ile dostluk maçları oynadı.

Kadın voleybolunda, öncü kentlerden birisi olan Bursa’da alt yapı çalışmalarına önem veren kulüp sayısının her geçen gün artması büyük memnunluk yaratıyor. Türkiye Voleybol Federasyonu’nun, Bursa’da faaliyet gösteren Fabrika Voleybol Okulu çalışmaları geleceğin yıldız adaylarına voleybolun temel kurallarıyla birlikte takım olmanın özellikleri aktarılıyor.

Fabrika Voleybol velilerinden ilgi büyüktü

Antrenörlüklerini Sunay Rodop, İlhan Barış, Burcu Kaya, Betül Şimşek’in yaptığı Fabrika Voleybolun 10-11 yaş grubu minik sporcuları bu güzel spor branşında file önündeki heyecanlarını alt yapılarda faaliyet gösteren Bursa Yıldız Spor Kulübü’nün minikleriyle dostluk karşılaşmaları oynadı. Fabrika Voleybol ile Bursa Yıldız Spor Kulübü arasında oynanan mücadeleye lig maçından daha fazla velilerin ilgi göstermesi memnunluk yarattı.

Fabrika Voleybol oyuncularının maç tecrübelerini sahaya yansıtacaklar

Bursa Fabrika Voleybol, önceki haftalarda Bursa alt yapı kulüplerinden Oksijen Kulübü ile hazırlık maçları oynamıştı.  Antrenör Sunay Rodop, “Çalışmaların yanı sıra yaptığımız hazırlık maçlarıyla oyunlarımızın tecrübe kazanmalarını sağlıyoruz. Bu tür hazırlık maçlarımız Bursa’da faaliyet gösteren kulüplerle devam edecek” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu