GenelVoleybol Altyapı Ligleri

Bursa Büyükşehir Belediyespor-İnegöl Belediye Spor ve Gençlik Kulübü:0-3

Bursa ili Bölgesel Yıldız Erkeklerde Bursa Büyükşehir Belediyespor Yıldız Erkekler, İnegöl Belediye Spor ve Gençlik Kulübü Yıldız Erkekler voleybol takımını konuk etti.

Bursa ili Bölgesel Yıldız Erkeklerde Bursa Büyükşehir Belediyespor Yıldız Erkekler,  Çekirge Spor Salonu’nda İnegöl Belediye Spor ve Gençlik Kulübü Yıldız Erkekler voleybol takımını konuk etti.

Bursa’da Yıldız Erkekler mücadelesinde, Güner Karakaya Spor Kulübü, Tofaş Spor, İnegöl Belediye ve Bursa Büyükşehir Belediye olmak üzere dört takım mücadele ediyor.

Bursa Büyükşehir Belediyespor-İnegöl Belediye Spor ve Gençlik Kulübü:0-3

Salon: Çekirge Spor Salonu
Hakemler: Sefa Öztürk, Ahmet Oğuzhan Ünal
Setler: 15-25, 23-25, 16-25
Süre: 74 dakika (22′, 27′, 25′ )

Bursa Büyükşehir Belediyespor: İlker Badin, Arda Nerez, Erkin Tarhan, Barbaros Yaşam, Adem Tırpan, T.Atik Akgün (Volkan Çelik, Enes Dönmez, M. Yiğit Engin, A. Berk Çetin, Berktuğ Korkmaz)

İnegöl Belediye Spor ve Gençlik Kulübü: Alperen Çetin, Muhammet Çayırlı, Salih Akdemir, Emre Karadağ, Arda Aydınlar, Baver Yalmaç (Can Doğru, Furkan Eren, Çağdaş Çelebi)

 

 

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu