GenelTEKİN ATEŞNAL

Bursa Büyükşehir Belediyespor, çok soluk renkli bir yarı sezon geçirdi!

Bursa Büyükşehir Belediyespor'da yönetim yeni alacağı kararları tüm Bursa'lı voleybol sevenler merakla bekliyor.

AXA Sigorta Erkekler Ligi ekiplerinden Bursa Büyükşehir Belediyespor, İlk yarıyı Bingöl Solhan Spor maçında aldığı galibiyetle tamamlamıştı. Efeler Liginde İlk yarı karşılaşmasında 13 maç gerçekleşmiş ve 5 galibiyet, 8 mağlubiyet ile 17 puanla Ligde 9.sırada tamamlamıştı.  Yaptığı karşılaşmalarda 3 maçı 3-0, 2 maçı 3-1, 2 maçı 2-3, 5 maçı 1-3 ve 1 maçı da 0-3 skorla geçirdi.

Bursa Büyükşehir Belediyespor, başantrenörü Levent Zoroğlu ile karşılıklı anlaşarak takımdan ayrıldı. Arkasından Caner Çiçekoğlu derken Graciano Da Silva yada teşekkür edilp,  Antrenör ve Pasör arayışı içinde kalan yönetim, İkinci yarı başantrenörlük görevine Bora Şensoy getirilerek çalışmalarına devam ettiler.

Bu son haftalarda da daha önce Jeopark Kula Voleybol ve Arkas Spor takımlarında forma giymiş Brezilyalı pasör Murilo Radke ile anlaşıp ikinci yarıda 8.Ocak.2022 Cumartesi günü Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda Altekma maçında görev alacağını ilettiler.

Bursa AXA Sigorta Efeler Lig’inde tek takımı olarak devam eden Bursa Büyükşehir Belediyespor, ilerleyen günlerde takıma iki oyuncu takviyesi yapmaz  ise alışkanlık haline gelen bir alt ligde oynamak alışkanlığını hiç olmazsa bu sene bırakalım.
Tekin Ateşnal

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu