BAYANLARDA TRANSFERLERGenelTVF Kadınlar Voleybol 2.Lig

Bodrum’un incilerine orta oyuncu transferi, Ayça Ceyna Keptiğ

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Kadınlar 2. Lig 7. Grup takımlarından B.B. Bodrumspor Coenda Medikal, Fethiye Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü’nden 26 yaşındaki Ayça Ceyna Keptiğ’i renklerine bağladı.

Kulübün Gümbet tesislerinde yeni oyuncu için yapılan imza törenine, Bodrumspor Asbaşkanı Fatih Öztarakçı, Bodrumspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Yelken Şube Sorumlusu Hadi Türk katıldı.

Öztarakçı, yaptığı konuşmada, Bodrumspor kulübünün her zaman hedefi olan, hedeflerinde emin adımlarla ilerleyen bir kulüp olduğunu belirterek, “Hem takımımıza hem de Bodrum’umuza değerli oyuncular kazandırmaya devam ediyoruz. Bugünde daha önce Türkiye’de belirli kulüplerde oynamış yeni bir değerli oyuncumuzu kadromuza kattık. Ayça’nın transferini kulübümüz adına şimdiden tebrik ediyoruz. İnşallah bizimle beraber çıktığı yolda şampiyonluğu kutlamak nasip olur.” diye konuştu.

Yapılan transferden dolayı mutlu olduğunu ifade eden Bodrumspor Yönetim Kurulu Üyesi Hadi Türk, “Rıza başkanımızın bize verdiği yetkiyle voleybol branşını temellerini burada çok güzel atmak, bu kültürünü yayabilmek voleybolu Bodrum’da daha da geliştirebilmek en büyük hedefim. Bunu birçok branşta da yapmaya çalıştık. Bu hedef doğrultusunda hocamızın çok büyük arzusuyla Ceyna kardeşimizi transfer ettik” diye belirtti.

Yeni transfer Orta Oyuncu Ayça CeynaKeptiğ ise , “Sezon başından beri takip ettiğim bir takım Bodrumspor. İçinde çok bulunmak istediğim bir takımdı. Sizlerle olduğum için çok mutluyum eminim çok güzel işlere imza atacağız. Farklı kulüplerde oynadım oralarda güzel tecrübeler kazandım. Burada güzel şeyler biriktirip yoluma devam edeceğim” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu