GenelVodafone Sultanlar LigiVoleybol Haberleri

Beyman Clup ve Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol Takımı’ndan Güçlü Duruş

Şehir yaşamından, keşfetmenin heyecanından ve sanattan ilham alan tasarımları ile modern ve yenilikçi bir duruş sergileyen Beymen Club, dördüncü sezonunda da Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol Takımı’nın stil sponsoru olmaya devam ediyor.

Son dört sezondur Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol Takımı’nın stil sponsorluğunu üstlenen Beymen Club, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol takımı ile bu yılda çok özel bir kampanya filmine imza atıyor.

Alışılmışın dışında bir bakış açsısı ile hazırlanan, “Gurur Duruşu” iç görüsü ile yola çıkan kampanya filminin başrolünde takım kaptanları Tijana Boskovic ve Simge Aköz’e, sporcu kişilikleri, hayata bakış açıları ile fark yaratan takım arkadaşları eşlik ediyor. Geçmişe gururla, geleceğe umutla bakan; hedefini yükseğe koyan; tarihi değiştiren ve önyargıları yıkan duruşlarıyla Türkiye’de ve dünyadaki tüm kadınlara ilham veren Eczacıbaşı Dynavit oyuncuları, tüm Türkiye’yi her alanda gururlandırmaya, Beymen Club ise onları her alanda sonuna kadar desteklemeye devam ediyor.

TBWA Reklam Ajansı imzalı ‘Gurur Duruşu’ adını taşıyan Kadınlar Günü Kampanya filminde başarılı oyuncular sahadaki güçlü duruşları, özgüvenleri, bitmeyen inançları, mücadeleci kimlikleri ve ilham veren duruşları ile gençlere ve 7’den 77’ye herkese örnek birer rol model olmaya devam ediyor. Kampanya filminde rol aldığı film ve dizilerde güçlü duruşuyla dikkat çeken karakterlere hayat veren Defne Kayalar‘da yaptığı seslendirme ile yer alıyor.

Beymen Club ve Eczacıbaşı Dynavit, “Gurur Duruşu” kampanyasıyla bize ilham kaynağı olan tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu