GenelVodafone Sultanlar LigiVoleybol Haberleri

Başkan Ekrem İmamoğlu, Eczacıbaşı Dynavit Antrenmanını Ziyaret Etti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Eczacıbaşı Dynavit Antrenmanını Ziyaret Etti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Türk voleybolunun lokomotiflerinden Eczacıbaşı Spor Kulübü antrenmanında sporcularla bir araya geldi. Başkan İmamoğlu, Eczacıbaşı Spor Kulübü’nün antrenman tesislerini ziyaret ederek İstanbul’un 2036 Olimpiyat Oyunları’na ev sahipliği adaylığına değindi ve dünya şampiyonu sporcuları tebrik etti. Kulüp antrenörleri eşliğinde gerçekleşen antrenmanı izleyen Başkan İmamoğlu, sporcularla sohbet etme fırsatı buldu.

Ekrem İmamoğlu’na Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı ve Yönetim Kurulu üyeleri Nejat Emre Eczacıbaşı, Mustafa Sacit Basmacı, Cem Tanrıkılıcı ve İsmail Özgür eşlik etti.

Antrenmanın ardından tüm sporcular ve kulüp çalışanları, Eczacıbaşı Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile yemek yedi. Sohbet havasında geçen yemekte sporun öneminden 2036 Olimpiyat Oyunları’na, Eczacıbaşı tarihinden ve kültüründen sezon hedeflerine kadar pek çok konu konuşuldu.

Yemek sonrasında Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, Ekrem İmamoğlu’na Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel olarak tasarlanan imzalı Eczacıbaşı Dynavit forması hediye ederken, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı İmamoğlu da tüm sporculara Nutuk hediye etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu