GenelMİLLİ TAKIMLARVoleybol Haberleri

‘Atatürk 1881-1938’ Filminin Gala Gecesinde Filenin Sultanları Büyük Alkış Aldı

Türkiye’nin bağımsızlık mücadelesinin öncüsü ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatını konu alan “Atatürk 1881-1938” filminin galası, Türkiye’nin dört bir yanından gelen seçkin davetlilerin katılımıyla düzenlenen muhteşem bir gala ile tanıtıldı.
Gala gecesine ayrı bir önem katan unsurlardan biri de A Milli Kadın Voleybol Takımı oldu. Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen galanın özet davetlileri arasında Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, A Milli Kadın Voleybol Takımı Menajeri Pelin Çelik, A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın başarılı liberosu Gizem Örge ve TVF Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü Sezgin Eren de vardı.
Gecede davetliler arasında Cumhuriyetin 100’üncü yılında katıldığı tüm kulvarlarda şampiyonluk elde ederek dünya 1 numarası olan ‘Filenin Sultanları’nın’ olmasının anons edilmesi salondan büyük bir alkış aldı.
Davetliler, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve gecede A Milli Kadın Voleybol Takımı’nı temsilen yer alan Gizem Örge’yi elde edilen büyük başarılardan dolayı kutlarken, bol bol da hatıra fotoğrafı çektirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu