AXA Sigorta Efeler LigiGenelTürkiye Ligleri

Arkas Spor takımın iskeletini korudu

AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden Arkasspor, 2020-21 sezonu öncesi mevcut kadrosunu büyük ölçüde korudu. İzmir temsilcisi iç transferde 12 oyuncusuyla yola devam ederken, dış transferde 1, altyapıdan 2 takviye yaptı.

Kanadalı Blankenau ve Brezilyalı Bravo ile sözleşme yenileyen Arkasspor, geçen sezonki kadrosunda yer alan Burak Güngör, Yiğit, Çağatay, Matic, Mustafa Koç, Mustafa Cengiz, Mirza, Burak Çevik, Efe ve Halit’le yola devam ederken, altyapıdan pasör İlker Esin ve smaçör Umut Durur’u yeni sezon öncesi A takıma dahil etti.

Yeni sezon öncesi Adis, Caner ve Muhammed’le yollarını ayıran mavi-beyazlılar, dış transferde sadece Brezilyalı pasör çaprazı Rafael Araujo ile anlaştı.
Savaş Eskigülek

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu