Alpaslan Endüstri Erkekler 1.LigGenel

Alanya Belediyespor’un Özbek oyuncusu Asya Şampiyonluğu için mücadele edecek

Türk Voleybol severlerin yakından tanıdığı Özbek Pasör Çaprazı ISLOMJON SOBIROV ( 2.00 m. – 07.02.1995 ) Tayland Şampiyonu NAKHON RATHASCHAMA ile İran’ın başkenti Tahran’da yapılacak 22.nci Asya Kulüpler Şampiyonası Finallerinde yer almak üzere sözleşme imzaladı. 

Sezona ülkemizde Alpaslan Endüstri Erkekler Voleybol 1.Ligi takımlarından Alanya Belediyespor’da başlayan ISLOMJON SOBIROV; kulübün teknik heyetiyle anlaşamayarak karşılıklı olarak sözleşmesini sona erdirerek  Endonezya’nın SUKUN BADAK Kulübünde sezonu tamamlamıştı.
Endonezya’da başarılı bir dönem geçiren SOBIROV; Asya Kulüpler Şampiyonası finallerinde Saeed Marouf, Seyed Mousavi, Ervin Ngapeth, Dimitriy Musersky, Nimir Abdelaziz gibi Dünya yıldızlarıyla birlikte sahne alacak.
Savaş Eskigülek

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu