Alpaslan Endüstri Erkekler 1.LigGenelTürkiye Ligleri

Yurt Grup Erzin Yeşilkent Diyarbakır Deplasmanında

Asur Gençlik: – Yurt Grup Erzin Yeşilkent:
Salon: Şehit Halit Gürsel Spor Salonu
Hakemler: Mevlüt Aslan, İshak Secaettin Işık/Gözlemci: Sevgi Erilmez
Tarih, saat: 14 Mart 2021 Pazar, 14.00

TVF Erkekler Voleybol 1.Ligi B Grubu 19. haftasında Yurt Grup Erzin Yeşilkent, Diyarbakır deplasmanında Asur Gençlik’e konuk oluyor.

Turuncu Beyazlı takım, Diyarbakır seyahati öncesi Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu’nun daveti ile gerçekleşen kahvaltı organizasyonunda Dörtyol At Çiftliğinde keyifli vakit geçirdi.

Karşılaşma için Diyarbakır’a gelen Erzin temsilcisi, maçın oynanacağı salonda son antrenmanını yaparak maç saatini beklemeye başladı.
Ligde daha konforlu bir alanda yer almak istediklerini belirten Yurt Grup Erzin Yeşilkent Spor Başantrenörü Güntaç Yılmaz, ‘Galibiyetle eve dönmek istiyoruz. Ligin son haftalarına yaklaştıkça her maçın final niteliği taşıdığını görüyoruz. Amacımız bizlere destek veren başta Yurt Grup Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Abdullah Gümüş ve Yurt Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdulkerim Gümüş ile Erzin Terminal Müdürü Yaşar Acaroğlu ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Lütfü Savaş’a, Erzin Belediye Başkanımız Ökkeş Elmasoğlu’na ve bizlere gönülden destek veren Erzin halkına iyi voleybol seyrettirirken galibiyet hediye etmek istiyoruz.’  şeklinde görüşlerini ifade etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu