GenelTürkiye LigleriVOLEYBOLUN UNUTULMAZLARI "Biz Takımı"

Voleybolun Unutulmazlar Ansiklopedisi Boyut Store’da beğeniye sunuldu

Türk Voleybolunun en geniş kapsamlı ve en güzel amaçlı projesi ‘Voleybolun Unutulmazları, BİZ TAKIMI, 26 Şubat tarihinden itibaren Boyut Store ve diğer dijital kitapçılarda ilgilenenlerin beğenisine sunuldu.

Daha önce 25 Mayıs 2019 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Voleybol Derneği aracılığı ile edinilen bu eşsiz eser, şimdi de Türkiye’nin önde gelen kitap dağıtım kanalı Boyut Store ve  diğer dijital kitapçılarda koleksiyonerlerin ve kitapçıların hedef kitlelerinin beğenilere sunuluyor.

Bu arada Gülnur Görgün, İstanbul’da bulunan BİZ Takımı üyelerini 28 Şubat Cuma günü saat 11.30’da İstanbul Kadıköy’deki Suadiye D&R’da gerçekleştirilecek fotoğraf çekimi için çağırdı. Burada Voleybolun Unutulmazları, BİZ TAKIMI ansiklopedisi ile çekilecek fotoğraflar Gülnur Görgün tarafından sürpriz bir sosyal sorumluluk projesinde değerlendirilecek. Projenin detayları önümüzdeki günlerde açıklanacak olup, gelişmelere göre Ankara, İzmir, Bursa gibi illerde de tekrarlanabilecek.

Bu güzel ve sürpriz sosyal sorumluluk projesinde kullanılacak fotoğrafta yer almak isteyen BİZ TAKIMI üyelerinin 28 Şubat Cuma günü saat 11.30’da İstanbul Kadıköy Suadiye D&R’da bulunmaları yeterli olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu