AntrenörlerimizGenelTürkiye LigleriVoleybol Haberleri

VOLAF’tan Göçener’e Babalar Gününde Anlamlı Ödül

Voleybol Antrenör Federasyonu (VOLAF), 21 Haziran Dünya Antrenörler Günü ve bu yıl aynı güne denk gelen Babalar Günü’nü anlamlı bir etkinlik ile kutluyor.

22.Haziran.2020 Pazartesi günü saat 16.00’da, Türk voleybolunun efsane antrenörü Enver Göçener ile Zoom uygulaması üzerinden bir araya gelerek kendisine “Yaşam Boyu Onur Ödülü”nü takdim edeceklerini söyleyen VOLAF Başkanı Bülent Meriç, “Tüm antrenörlerimizi ve voleybol camiamızı etkinliğimize davet ediyoruz” dedi.

Voleybol Antrenör Federasyonu (VOLAF), 21 Haziran Dünya Antrenörler Günü ve bu yıl aynı gün kutlanacak olan Babalar Günü’nde özel bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

22 Haziran Pazartesi günü, saat 16.00’da Zoom uygulaması üzerinden yapılacak etkinlik ile Türk voleybolunun efsane antrenörü Enver Göçener’in bu iki anlamlı günü kutlanacakken aynı zamanda kendisine “Yaşam Boyu Onur Ödülü” takdim edilecek. Gülnur Görgün’ün moderatörlüğünde düzenlenecek etkinliğe VOLAF Başkanı Bülent Meriç ile birlikte, antrenörler Nedim Özbey, Turgay Karabulak, İlker Çeteci ve Mehmet Bedestenlioğlu katılım gösterecek.

Bülent Meriç: Voleybol camiasını Enver Göçener hocamız ile buluşmaya davet ediyoruz
Etkinlik hakkında bilgi veren VOLAF Başkanı Bülent Meriç, “Babalarımız sonsuz özverileri, anlayışları ve tecrübeleri ile nasıl bizlerin yolunu aydınlatıyorsa Enver Göçener hocamız da voleybol antrenörlerinin babası olmuş, hepimiz için örnek teşkil etmiştir. Bu yıl Dünya Antrenörler Günü ile Babalar Günü aynı güne denk gelince böyle anlamlı bir etkinlik düzenleyerek hocamız ile buluşmaya karar verdik. Aynı zamanda kendisine ‘Yaşam Boyu Onur Ödülü’nü de takdim edeceğiz. Antrenörlerimiz ve voleybol camiamızın değerli katılımlarıyla ne denli büyük bir aile olduğumuzu bir kez daha göstereceğimize inanıyor, herkesi değerli hocamız ile buluşmaya davet ediyoruz” dedi.

22 Haziran 2020 Pazartesi günü, saat 16.00’da düzenleyecek etkinliğe Zoom uygulaması üzerinden, aşağıdaki bilgiler ile erişilebilir:

ID: 639 179 6080
Şifre: 750996

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu