GenelSultanlar LigiVoleybol Haberleri

VakıfBank, efsane kaptanını onurlandırdı

Efsane Kaptan Melis Gürkaynak onurlandırıldı

Basın toplantısında, geçtiğimiz sezon sonunda profesyonel sporculuk kariyerini noktalandıran ve Altyapı Menajerliği görevine getirilen VakıfBank’ın Efsane Kaptanı Melis Gürkaynak için de özel bir etkinlik düzenlendi. Melis Gürkaynak’ın forması VakıfBank Spor Sarayı’na asıldı.

Seremoninin ardından duygusal bir konuşma yapan Gürkaynak, “Beni bu şekilde onurlandırdığı için sevgili ailem VakıfBank Spor Kulübü’ne çok teşekkür ediyorum. Burada geçirdiğim her bir gün için çok büyük minnet duyuyorum” ifadelerini kullandı.

VakıfBank’ın yeni kaptanı Gabi Guimaraes

Melis Gürkaynak, yeni sezondan itibaren VakıfBank’ın kaptanlık görevini Brezilyalı yıldız Gabi’ye teslim ettiğini açıklarken, “Kaptanlık görevini memnuniyetle sevgili Gabi’ye bırakıyorum. Gabi karakteri, sporcu zihniyeti ve yeteneği ile bu takıma en iyi şekilde kaptanlık edebilecek çok özel bir yıldız” dedi.

VakıfBank’ın yeni transferlerinin de ilk kez sarı-siyahlı forma ile basın önüne çıktığı buluşmada, Melis Gürkaynak’ın 8 numaralı formasını yeni sezonda VakıfBank’ın yeni yıldızı Paola Egonu’nun giyeceği de duyuruldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu