Genel

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Türkiye Voleybol Federasyonu olarak, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle zor zamanları geride bıraktık. Bayramlarda sevdiklerimizle bir arada olmaya; bayram neşesini, coşkusunu hep birlikte yaşamaya hasret kaldık.

Nihayet bu yıl; sevdiklerimize rahatça sarılacağımız, hep birlikte olacağımız bir bayramı kutlayacak olmanın mutluluğu içindeyiz.

Dünyanın ilgiyle takip ettiği Misli.com Sultanlar ve AXA Sigorta Efeler Liglerinin yanında, ülkemizde başarılı organizasyonlar düzenlemeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz hafta Bursa’da ev sahipliğini üstlendiğimiz CEV U17 Kızlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri 2. Raunt’ta namağlup finallere yükselen U17 Kız Milli Takımımızı tebrik ediyor, bu başarılı sonuçların alınmasında emeği geçen teknik ekibimize ve sporcularımıza tek tek teşekkür ediyorum.

2022 Milli Takımlar faaliyetleri kapsamında kamp çalışmalarını sürdüren milli takımlarımız, bayram sonrasında da uluslararası arenada boy göstermeye devam edecek.

U22 Erkek Milli Takımımız, 19-22 Mayıs 2022 tarihlerinde Ankara’da, U21 Kız Milli Takımımız Karadağ’da, Plaj Voleybolu Milli Takımlarımız da FIVB Kuşadası Challenge turnuvasında mücadele edecek.

Voleybolumuzu bugünlere taşıyan büyüklerimizin, kulüplerimizin, oyuncularımızın, teknik ve idari kadrolarımızın, il temsilcileri ve hakemlerimizin, sponsorlarımızın, medya mensuplarımızın, voleybol severlerin, TVF çalışanlarının, ülkemiz ve tüm Müslüman aleminin Ramazan Bayramı’nı kutlar, dünyada barış, huzur ve refahın egemen olmasını dilerim.

Mehmet Akif ÜSTÜNDAĞ
Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu