BAYANLARDA TRANSFERLERGenelTürkiye Ligleri

Türk Hava Yolları, Polen Ünver ile devam dedi

Sultanlar Ligi’ni üçüncü sırada bitirerek 2021-2022 sezonunda CEV Şampiyonlar Ligi’ne katılma hakkı kazanan Türk Hava Yolları Spor Kulübü sözleşmesi devam eden oyunculardan Aslı Kalaç’ın ardından Polen Ünver’i açıkladı.

Türk Hava Yolları, sözleşmesi devam eden 1990 doğumlu tecrübeli pasör çaprazı Polen Ünver ile yola devam ettiğini açıklayarak önümüzdeki sezonun kadrosunu duyurmaya devam ediyor.

Polen Ünver konuyla ilgili, “Geçen sezonu, sezon basında koyduğumuz hedefe ulaşarak bitirdiğimiz için çok mutlu ve gururluyum. Çok aksilik yaşadık ama buna rağmen pes etmeden çok çalıştık ve sonunda başardık. Hem takım olarak yakaladığımız o harika atmosfer hem de aldığımız keyifle birlikte her şey istediğimiz gibi oldu. Seneye Şampiyonlar Ligi’ndeyiz. Kısacası, çok daha zorlu ve sorumluluk gerektiren bir seviye, çok daha yoğun geçecek. Keyifli bir sezon bizi bekliyor. Burada olmak çok gurur verici. Bu yapılanma altında bir sene daha oynamak için sabırsızlanıyorum.” dedi.

Türk Hava Yolları Spor Kulübü Genel Sekreteri Ramazan Yıldırım, “Polen, tecrübesi, azmi ve karakteriyle takımımıza çok ciddi ölçüde katkı sağlamış olan bir oyuncu. Önümüzdeki sezonda da katkılarının aynı şekilde devam edeceğine inanıyoruz. Başarılar diliyorum.” dedi. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu