BAYANLARDA TRANSFERLERGenelTürkiye Ligleri

Türk Hava Yolları, pasör İrem Çor ile yeniden anlaştığını duyurdu.

Türk Hava Yolları Spor Kulübü, 2020-2021 sezonunda Sarıyer Belediyespor’da forma giyen 1996 doğumlu 178 cm boyundaki pasör İrem Çor ile anlaştığını duyurdu.

Önümüzdeki sezon kadrosunda Aslı Kalaç, Polen Ünver, Madison Kingdon Rishel, Lauren Carlini, Şeyma Ercan, Berin Yıldırım, Merve Dalbeler Aslan ve Büşra Şahin’in olduğunu açıklayan Türk Hava Yolları Spor Kulübü, 188 cm boyundaki 1999 doğumlu yetenekli pasör çaprazı Kiera Van Ryk ile başladığı dış transfer dönemine bir ismi daha ekledi.

2017-2019 yılları arasında Türk Hava Yolları forması giyen ve Sultanlar Ligi’ne yükselme sürecinde katkı sağlayan yetenekli pasör İrem Çor ile yeniden anlaştığını duyurdu.

            İrem Çor transferiyle ilgili “Katıldıktan sonra geçirdiğim 2 sene içerisinde harika duygular yaşadığım ve çok özel anılar biriktirdiğim Türk Hava Yolları ailesine döndüğüm için çok mutluyum. Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek olmak inanılmaz bir duygu. Dünyanın en iyi oyuncularına karşı oynamak için sabırsızlanıyorum. Önümüzdeki yıl harika deneyimler yaşayacağımıza ve hedeflerimize ulaşacağımıza inancım tam. Sezonun açılmasını  dört gözle bekliyorum.” dedi.

            Türk Hava Yolları Spor Kulübü Genel Sekreteri Ramazan Yıldırım transfer ile ilgili, “İrem, 2017-2019 yılları arasında takımımızda forma giydi ve bu süreçte değerli katkılar sağladı. Kendisi karakteri, disiplini ve çalışkanlığıyla beğendiğimiz bir sporcu. Yeniden aramıza katıldığı için mutluyuz. İrem’e ve tüm takıma yeni sezonda başarılar diliyorum.” dedi.

            Genç ve yetenekli pasör İrem Çor sırasıyla Salihli Belediyespor, Ordu Türk Telekom, Manisa Büyükşehir Belediyespor, Alaşehir Belediyespor, Türk Hava Yolları, Beşiktaş, Lardini Filottrano ve Sarıyer Belediyespor takımlarında forma giydi. Çor, aynı zamanda İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Spor Bilimleri Fakültesi’nde okuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu