BAYANLARDA TRANSFERLERGenelTürkiye Ligleri

Türk Hava Yolları, Büşra Şahin ile uçuşa devam dedi

Sultanlar Ligi’nin iddialı ekiplerinden Türk Hava Yolları Spor Kulübü sözleşmesi devam eden oyunculardan Aslı Kalaç, Polen Ünver, Berin Yıldırım ve Merve Dalbeler Aslan’ın ardından 1997 doğumlu 190 cm boyundaki yetenekli orta oyuncu Büşra Şahin’i açıkladı.

Türk Hava Yolları, sözleşmesi devam eden 1997 doğumlu başarılı orta oyuncu Büşra Şahin ile yola devam ettiğini açıklayarak önümüzdeki sezonun kadro yapılanmasını duyurmaya hızla devam ediyor.

2019-2020 sezonundan bu yana Türk Hava Yolları forması giyen ve göstermiş olduğu ivmelenerek artan performans ile göz dolduran Büşra Şahin konuyla ilgili, “Hedeflerimize ulaştığımız, keyifli bir sezon oldu. Önümüzdeki sezon çok daha iyisini yapmak için elimden geleni yapacağım. Bu ailede olduğum için çok mutluyum.” dedi.

Büşra Şahin voleybola 2010 yılında Milas Belediye Spor Kulübü’nde başladı. Ardından Yeşilyurt Spor Kulübü’ne transfer olan genç sporcu, 7 sene boyunca burada ter döktü. Büşra Şahin 2018-2019 sezonunda Yeşilyurt’un Sultanlar Ligi’ne yükselmesinde önemli katkı sağladı. 

Büşra Şahin Türk Hava Yolları formasıyla 2019 ve 2020 yıllarında üst üste namağlup şekilde Balkan Kupası’nı kazandı. Ek olarak, Türk Hava Yolları’nın 2021-2022 Şampiyonlar Ligi vizesi almasında büyük katkı verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu