AXA Sigorta Efeler LigiGenelTürkiye Ligleri

TFL Altekma’dan en leziz imza!

AXA Sigorta Efeler Ligi’nin yeni ekibi TFL Altekma, Pasaport Pizza ile sponsorluk anlaşması yaparak sezonun en leziz imzasını attı.

Pasaport Pizza’nın Folkart Towers’daki Genel Müdürlüğü’nde yapılan sponsorluk anlaşmasına Pasaport Pizza Genel Müdürü Mükremin Özdemir, Kulüp Başkanı Melih Sebastien Durmuş, Basın Sözcüsü Cevat Başçı ve Yönetim Kurulu Üyesi Can Gürsel katıldı. Anlaşma gereği TFL Altekma Spor Kulübü, Efeler Ligi ve Kupa Volley müsabakalarında formasının önünde Pasaport Pizza reklamını taşıyacak.

Kulüp Başkanı Melih Sebastien Durmuş, 55 ilde 145 şubesiyle Türkiye’nin en itibarlı pizza markası seçilmiş Pasaport Pizza’nın kulüplerine verdiği destekten dolayı mutlu olduklarını söyledi. Durmuş, “Pasaport Pizza’nın desteğiyle bu sezon güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Bu destekle TFL Altekma olarak Avrupa Kupaları yolunda emin adımlarla ilerleyeceğimizi düşünüyorum” dedi. Pasaport Pizza Genel Müdürü Mükremin Özdemir ise birliktelikten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “TFL Altekma’nın AXA Sigorta Efeler Ligi’nde güzel bir sezon geçireceğine olan inancımız tam. TFL Altekma’nın yanında olmamız bizler için onur ve gurur verici bir olay. Yeni sezonda hep beraber Avrupa Kupaları’na katılabilmek için elimizden geleni yapacağız” dedi. Pasaport Pizza gibi dev bir marka ile yaptıkları anlaşmayla bir yıl birlikte olacaklarını belirten Kulüp Yönetim Kurulu Üyesi Can Gürsel, “Pasaport Pizza’nın bize ligdeki ilk yılımızda verdiği destek çok kıymetli. Bu sene ligdeki yerimizi sağlamlaştırıp önümüzdeki yıl desteği arttırarak bu sefer Avrupa’yı hedefleyeceğiz. Bu birliktelik bizim olduğu kadar Türk Voleybolu için de çok kıymetli olduğunu düşünüyorum” diye konuştu. Basın Sözcüsü Cevat Başçı ise, “Bugün atılan imzanın uzun süreli bir birlikteliğin başlangıcı olduğunu düşünüyorum. Bu süreci 25 yıllık dostum Can Gürsel baştan beri büyük bir özveriyle başarıyla yönetti, onun emekleri, katkısı çok büyük bu imzada. Bütün yönetim kurulu adına kendisine tekrar teşekkür etmek istiyorum. İnşallah her iki taraf için de güzel bir birliktelik olur” dedi. Anlaşma sonrası Melih Sebastian Durmuş ve Can Gürsel, Pasaport Pizza Genel Müdürü Mükremin Özdemir’e teşekkür plaketi takdim etti.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu