ERKEKLERDE TRANSFERLERGenelTürkiye Ligleri

TFL Altekma’da Eren Öner imzayı attı

AXA Sigorta Efeler Ligi 2020-2021 sezonu transfer çalışmalarını sürdüren TFL Altekma, daha önce anlaşmaya vardığı pasör Eren Öner’le resmi sözleşmeyi imzaladı ve kadrosuna kattı. Kulüp Başkanı Melih Sebastien Durmuş’un da hazır bulunduğu imza töreninde heyecanı gözlerinden okunan Eren Öner, yeniden İzmir’e döndüğü için mutlu olduğunu söyledi. Pasör mevkiinde görev yapan 1.97 boyunda, 31 yaşındaki tecrübeli voleybolcu daha önce Arkas Spor, Torul Gençlik, Sivas 4 Eylül Belediye, Afyon Belediye, Urfa Belediye, Eğirdir, Palandöken Belediye ve son olarak geçen sezon Milas Belediye formalarını giydi.

Eren’i iyi tanıdıklarını ve takıma faydalı olacaklarına inandıklarını belirten Başkan Melih Sebastien Durmuş, “Takımımızı Efeler Ligi’ndeki ilk sezonunda hedeflerimiz doğrultusunda gerekli gördüğümüz bölgeleri takviye etmeyi sürdürüyoruz. Eren daha önce prensipte anlaştığımız bir oyuncuydu şimdi birlikteliğimizi resmileştirdik. Eren’e güzel bir sezon diliyorum” dedi.

Eren Oner

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu