GenelVoleybol Hakemleri ve Gözlemcileri

SON DAKİKA: Hakemler İstanbul’a Gelemedi

25 ve 26 Ocak Tarihlerinde Eczacıbaşı Spor Salonu’nda Uralochka-NTMK Ekaterinburg ile Eczacıbaşı Dynavit takımları arasında oynanacak 2022 Kadınlar CEV Cup çeyrek final maçlarını yönetecek hakemler, İstanbul’da yaşanan olumsuz hava koşulları sebebiyle İstanbul’a gelemediler.

İki maçın da İstanbul’da oynanacağı etapta, uçakları İstanbul Havaalanına iniş yapamaması sebebiyle Yunanistan’dan gelecek olan ilk maçın başhakemi  Theodora KYRIOPOULOU, Antalya’ya, Azerbaycan’dan gelecek olan Eldar ALIYEV ise Trabzon’da indiler.

Ayrıca bugün Aydın’da oynanacak 2022 Kadınlar CEV Challenge Cup çeyrek final ilk maçında Aydın Üyükşehir Belediyespor – CSM Lugoj (Romanya) müsabakasının  Yardımcı Hakemi Ioannis IOANNIDIS (Yunanistan) ise İstanbul’a geldi ancak Aydın’a gidemeyip İstanbul’da konaklama yapmak durumunda kaldı.

Uralochka-NTMK Ekaterinburg – Eczacıbaşı Dynavit ve Aydın Büyükşehir Belediyespor – CSM Lugoj takımları arasında oynanacak maçları yönetecek hakemler için Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV)’in yeni atamalar yapması bekleniyor.
Savaş Eskigülek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu