GenelTVFVoleybol Magazin

SMA Hastası Hamza Bebek’ten Akif Üstündağ’a hediye

SMA Hastası Hamza Bebek, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’a hediye yolladı. Ekim ayında Hamza bebeğin tedavisine destek olmak için Sigorta Shop’un düzenlediği ‘Hamza’ya Nefes Ol’ turnuvasına destek veren Türkiye Voleybol Federasyonu adına hediyeyi başkan Mehmet Akif Üstündağ, Sigorta Shop CEO’su Aydın Kaya’nın ellerinden aldı.

SMA hastası Hamza Bebek’in tedavisine destek için kurulan kermesten gelen hediye çok güzel eskitme bir tablo. Bu anlamlı hediye için Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ da teşekkürlerini iletti.

Hediyenin Üstündağ’a ulaşmasını sağlayan Sigorta Shop CEO’su Aydın Kaya, “Türkiye’de birçok SMA hastası var. Biz de elimizden gelen desteği her zaman sağlıyoruz. Bildiğiniz gibi Ekim ayında ‘Hamza’ya Nefes Ol’ turnuvası düzenleyerek,  Hamza bebeğe destek olmaya çalıştık. Yakın zamanda açıklayacağımız yeni projelerimizle bu desteğimiz giderek büyüyecek” ifadelerini kullandı.

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu