GenelTürkiye LigleriVoleybol Haberleri

Shining Stars’tan bir ilk daha “Fideyo” Yeni Nesil Hediye!

Shining Stars’tan bir ilk daha

Türkiye’nin önde gelen sportif danışmanlık şirketi Shining Stars, ilklere imza atmaya devam ediyor. Ülkemizin ilk FIVB lisanslı menajerlik ajansı olan Shining Stars, yeni nesil tebrik kartı platformu ‘Fideyo’ ile işbirliği anlaşması yaptı. Yapılan anlaşma ile birlikte Fideyo, Shining Stars bünyesindeki kadın voleybolcuları hayranları ile buluşturacak ve buradan elde edilecek gelirlerin bir kısmı ile yardım projelerine destek verecek.
Shining Stars daha önce de ‘Voleybolda doğru ebeveynlik ve aile modeli kliniği’ düzenlemiş ve ayrıca da ‘Derin Beyin’ ile birlikte düzenlediği başka bir organizasyonla da sporcuların beyin loblarını daha verimli kullanmaları üzerine egzersizler yaptığı bir çalıştay düzenlemişti.

Fideyo nedir?

Fideyo. Yeni Nesil Hediye!

Tebrik kartı ile söyleyemiyorsan “ünlü” ile söyle. 

Milyonlarca takipçisi olan sporcular, müzisyenler, oyuncular, fenomenler kısacası herhangi bir alanda tanınan tüm ünlüler, artık hayranları için daha ulaşılabilir hale gelirken aynı zamanda bu sayede gelir elde edebiliyorlar. Fideyo.com, bu ünlü - hayran iletişimine aracı olmak için sahaya çıkan yeni girişimlerden biri. Çağımızın "imzalı fotoğrafı" diyebileceğimiz Fideyo şimdiden bir çok ünlüyü kadrosuna katmayı başarmış bile.


Ünlüler açısından, sosyal medya mesaj kutularındaki binlerce talebi filtre etme ve cevaplanabilecek olan mesajları istedikleri yerde, istedikleri zaman, herhangi bir çekim ortamı veya ekipmanına ihtiyaç duymadan sadece kendi cep telefonları ile video olarak yapmayı mümkün kılarken, hayranlar açısından; bir yerde karşılaşıp fotoğraf istemekten utanmak, binbir zorlukla çektirdikleri fotoğrafın flu çıkması ya da sosyal medyadan yazılan binlerce mesaj arasında yok olmadan hayranı oldukları ünlüden isimlerine özel video almayı sağlıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu