GenelMisli.com Sultanlar LigiTürkiye Ligleri

Serter Gezer, “Bir hayalimiz vardı. Gerçekleşti. Hoş bulduk Sultanlar ligi”

Tam üç sene önce kendi alt yapılarda yetişdirdikleri oyuncularıyla Bölgesel Ligte başarılı karşılaşmalar çıkararak, önce 2.Lig, daha sonra 1.Lig ve 2019-2020 sezonunda da Vestel Venus Sultanlar Lig’ine ulaşan Kale 1957 Spor, hedeflerinde ağır ağır ilerleyerek voleybolda hayallerini gerçekleştirdiler.

Kale 1957 Spor Kadın Voleybol Kulüp başkanı Serter Gezer, ” Üç sene önce Kale 1957 Spor Kulübünü kurduğumuzda bir hayalim var demiştim.
Bu takımı Sultanlar Ligine çıkaracağız dedim. Fenerbahçe gibi devlerle Çan’da oynayacağız dedim, Bana gülenler ciddiye almayanlar olmuştu.
Hayal ettik, çok çalıştık, acı çektik ve sonunda başardık. Bu başarının mimarlarından yönetim kurulundaki kardeşlerime, teknik ekibime, oyuncularıma ve taraftarlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Sultanlar Lig’ inde yolunuz açık olsun.

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu