GenelTürkiye LigleriTVF Kadınlar Voleybol 2.Lig

Rota Koleji 1.Lig’e hoş geldiniz

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen 2020-2021 TVF Voleybol Sezonu 2.Lig  Final voleybol müsabakaları 24-26 Mart tarihlerinde Ankara’da gerçekleşti. 

 Rota Koleji Voleybol takımı, alt yapıdan yetiştirilen genç ve yetenekli sporcularıyla  Bölgesel Lig Şampiyonluğu ve ardından 2.Ligin ilk yılında başarıyla  1.Lige yükselmenin gururunu yaşattılar.  

1.Lige yükselen Rota Koleji Voleybol Takımına madalyalarını ve kupalarını  TVF Başkanı ve yöneticilerinin elinden aldılar. Rota Spor Kulübü Voleybol Şube Müdürü Meltem AKSOY, ‘Uzun yıllar alt yapıya verdiğimiz önemin başarılarını alıyoruz. Hiçbir transfer yapmadan tamamı kendi  yetiştirdiğimiz lise öğrencilerimizden oluşan voleybol takımımız;  sistemli, disiplinli ve istikrarlı çalışarak bizleri gururlandırmış ve mutlu etmiştir. TVF 1.Lige girdiğimiz yıl itibariyle hedefimiz, kendi yetiştirdiğimiz oyuncularla oynamak ve tecrübe kazanmalarını sağlamak ve bu doğrultuda Rota Koleji Spor Kulübü olarak hedefimiz genç oyunculara imkan sunmak olacaktır. Başarımızdaki katkılarından dolayı, Rota Koleji yönetim kuruluna, Baş Antrenörümüz Alper KAYGUSUZ ‘a, Yardımcı Antrenörümüz Cem AVCI’ ya, ve tüm sporcularımıza ve velilerimize teşekkür ediyorum.’ dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu