GenelTürkiye LigleriVoleybol Hakemleri ve Gözlemcileri

Rıdvan Ekmekçi Dünyadaki Tüm Voleybol Hakemlerine Seminer Verecek

Voleybolumuza sitemizdeki yazıları ve Voleybol Hakemlerine yönelik üç baskı yapan ‘Hakemlikte Zihinsel Hazırlık (Psikolojik Performans) kitabı ile katkı sağlayan; hakemlere ve sporculara yönelik destek çalışmaları ile katma değerli hizmetler sunan Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Rıdvan Ekmekçi, 23 Aralık Çarşamba günü dünyadaki tüm voleybol hakemlerine yönelik olarak ‘The World of Volleyball Referees’  grubunun organize ettiği online seminerde konuşmacı olacak.

Zoom üzerinden online toplantılar düzenleyen ve yayını daha sonra izlemek isteyenler için Yuotube kanalında da yayınlayan The World of Volleyball Referees grubu, daha önce de  A Milli Takımımızın ve VakıfBank’ın Baş antrenörü Giovanni Guidetti’yi konuşmacı olarak davet etmişti.

İsrailli Uluslararası Voleybol Hakemi Roy Gören’in pandemi sürecini eğitim ve sohbete yönelik etkinliklerle verimli hale getirme isteği ile ortaya çıkan The World of Volleyball Referees grubu, dünyanın dört bir yanından aktif olarak katılım gösteren ve sayıları üç yüze yaklaşan voleybol hakemleri, komisyon üyeleri ve gözlemcileri bünyesinde barındırıyor.

Yaklaşık otuz online seminer düzenleyen grup, 23 Aralık Çarşamba günkü oturumunda da Doç. Dr. Rıdvan Ekmekçi ile gerçekleştireceği buluşmayı dünyadaki tüm hakemlerin ve voleybol paydaşlarının kullanıma açtı.

23 Aralık Çarşamba günü Türkiye saati ile 20.30’da başlayacak The mind of the Referees konulu semineri izlemek için Tıklayınız.

Savaş Eskigülek

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu