GenelÖzel TurnuvalarVoleybol Haberleri

PIKTES Voleybol Turnuvası Finalleri Eskişehir’de Gerçekleştirilecek

PIKTES ve T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı iş birliğiyle gerçekleştirilen ‘PIKTES Voleybol Turnuvası Finalleri Eskişehir'de yapılacak.

“Suriyeli Çocukların Türk Eğitim Sistemine Entegrasyonunun Desteklenmesi Projesi (PIKTES)”, kapsamında erkekler ve kızlar kategorilerinde düzenlenen Yıldız ve Gençler Voleybol Turnuvası finalleri  Eskişehir’de gerçekleştirilecek.

Eskişehir Okul Sporları İl Temsilcisi Murat Kola, Eskişehir Gençlik Spor Şube Müdürü Özkan Çimenli ve TVF Eskişehir Voleybol İl Temsilcisi Cihat Fırıncıoğlu’nun koordine edecekleri organizasyonda voleybol alanında aktif veya pasif, vizeli veya vizesiz, amatör ya da profesyonel, federasyon veya kulüp lisansı olan (okul lisansı hariç) sporcular kadrolarda yer alamayacak.

PIKTES ve T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı iş birliği ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilerek gerçekleştirilen ‘PIKTES Voleybol Turnuvası’nın final programı ile finallerde mücadele edecek takımlar şöyle:

PIKTES VOLEYBOL TURNUVASI GENÇLER KATEGORİSİ FİNAL KARŞILAŞMALARI
Final Karşılaşmaları Tarihi: 23-27 Mayıs 2022

Finallere katılmaya hak kazanan genç kız takımları: Antalya, Samsun, Hatay, Mersin, Batman, Adıyaman, İzmir, Bursa.

Finallere katılmaya hak kazanan genç erkek takımları: Konya, Samsun, Hatay, Mersin, Gaziantep, Mardin, Yalova, İstanbul.

PIKTES VOLEYBOL TURNUVASI YILDIZLAR KATEGORİSİ FİNAL KARŞILAŞMALARI
Final Karşılaşmaları Tarihi: 8-12 Haziran 2022

Finallere katılmaya hak kazanan yıldız kız takımları: İstanbul, Sakarya, Samsun, Konya, Şanlıurfa, Batman, Osmaniye, Adana.

Finallere katılmaya hak kazanan yıldız erkek takımları: Sakarya, Kocaeli, Eskişehir, Antalya, Gaziantep Mardin, Hatay, Kahramanmaraş.

Turnuvada Eskişehir ilini Tarık Çoban ve Yusuf Akdağ’ın çalıştırdığı takım temsil edecek.

Savaş Eskigülek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu