GenelTürkiye LigleriVodafone Sultanlar LigiVoleybol Haberleri

Misli.com Sultanlar Ligi’nde Ödüller Sahiplerini Buldu

VakıfBank Spor Sarayı’nda düzenlenen törende ilk olarak final serisinin en iyi oyuncuları seçilen sporculara ödülleri takdim edildi.

Final etabının en iyi pasörü seçilen VakıfBank takımından Maja Ognjenovic‘e ödülünü TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert Üçoklar takdim etti.

En iyi smaçörü seçilen VakıfBank takımından Michelle Bartsch-Hackley‘e ödülünü TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık takdim etti.

En iyi orta oyuncusu seçilen Fenerbahçe Opet takımından Eda Erdem Dündar‘a ödülünü Misli.com Sponsorluk ve PR Müdürü Ilgım Çetin takdim etti.

En iyi pasör çaprazı seçilen Fenerbahçe Opet takımından Melissa Vargas‘a ödülünü TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Kurtaran Mumcu takdim etti.

En iyi liberosu seçilen VakıfBank takımından Ayça Aykaç‘a ödülünü TVF Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü E. Sezgin Eren takdim etti.

En değerli oyuncusu (MVP) seçilen VakıfBank takımından Isabelle Haak‘a ödülünü TVF Asbaşkanı Suat Güler takdim etti.

Misli.com Özel Ödülünü kazanan VakıfBank takımından Zehra Güneş‘e ödülünü Misli.com Sponsorluk ve PR Müdürü Ilgım Çetin takdim etti.

Misli.com Sultanlar Ligi’nde sezonu ikinci sırada tamamlayan Fenerbahçe Opet’e madalyalarını TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert Üçoklar, ikincilik şiltini TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Kurtaran Mumcu takdim etti.

Misli.com Sultanlar Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan VakıfBank takımına madalyalarını TVF Asbaşkanı Suat Güler, şampiyonluk kupasını ise TVF Asbaşkanı Suat Güler ile Misli.com Sponsorluk ve PR Müdürü Ilgım Çetin birlikte takdim etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu