GenelVoleybol Hakemleri ve Gözlemcileri

MHGK Değerlendirme Toplantısı Ankara’da Yapıldı

Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu toplantısı bugün Ankara’da yapıldı. Toplantıya Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu da katıldı. Toplantıda müsabakalardaki hakem performansları değerlendirildi. 2022 yılı Festival voleybol kapsamında oynanacak müsabakaların hakem ve gözlemci görevlendirmeleri konusunda bilgi alışverişi yapıldı. 2022-2023 sezon öncesi hakem ve gözlemcilere yönelik klasman sınavı ve hakem gözlemci klasmanları hakkında değerlendirilmelerde bulunuldu. Toplantıda ayrıca ulusal hakemliğe terfi edecek adayların durumları görüşüldü.

Toplantının sonunda TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, hakemlik kariyerini sonlandırdıktan sonra iki dönemdir MHGK üyesi olan Sevda Işık’a teşekkür plaketi takdim etti.

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu