Alpaslan Endüstri Erkekler 1.LigGenelTürkiye Ligleri

Melihgazi Belediyespor’u TVF 1.Lig’e davet etti.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 2. Lig final grubunda mücadele eden takımları 1. Lig’e davet etti. Davet edilen takımlardan biri de Kayseri temsilcisi Melikgazi Belediyespor oldu.

 Türkiye Erkekler Voleybol 2. Lig 3 Grup’u 15 galibiyet ve 44 puan ile lider bitirerek 1. Lig’e yükselme maçlarına katılma hakkı kazanan Melikgazi Belediyespor, yarı final maçlarını Eskişehir’de oynamış ve elde ettiği başarıyla final grubuna kalmıştı. Sekiz takımın katıldığı final grubunda 1. Lig vizesi alamayan Melikgazi Belediyespor, Türşat Spor Kulübü, Adıyaman Gölbaşı ve Yeniköyspor takımları TVF tarafından 1. Lig’e davet edildi. Davet yazısı dün kulübe ulaştı. Melikgazi Belediyespor yönetimi konuyu görüşerek karara bağlayacak. Davet kabul edilirse, Erkekler 1. Voleybol Ligi’nde Melikgazi Belediyespor Kayseri’nin tek temsilcisi olacak. Final grubunda Yeşilkent, Malatya Büyükşehir Belediyespor, Şiran Akademi, Konya Büyükşehir Belediyespor takımları 1. Lig vizesi almıştı.
Kaynak: Büyük Kayseri

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu