BAYANLARDA TRANSFERLERGenelTürkiye Ligleri

Kuzeyboru, Dajana Boskovic’i bırakmadı

Vestel Venus Sultanlar Ligi’nin yeni takımı Kuzeyboru, yeni sezon kadrosunu şekillendirmeye devam ediyor. Aksaray temsilcisi iç transfer çalışmaları kapsamında Bosna Hersek milli takımının da formasını giyen, Dajana Boskovic ile 1 yıl daha anlaşma sağladı.

1994 doğumlu olan ve pasör çaprazı olarak görev yapan Boskovic, Sultanlar ligine yükselen takımda önemli oyuncularından olmuş ve taraftarların sevgisini kazanmıştı. Yapılan anlaşma sonrası açıklamalarda bulunan Boskovic; Öncelikle Sultanlar Liginin bir parçası olacağımız için takım arkadaşlarımı, hocalarımı ve tüm çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Kuzeyboru’da olduğum için heyecanlı ve mutluyum. Tekrar takımla bir araya gelmek ve önümüzdeki sezona hazırlanmak için sabırsızlanıyorum.” dedi.

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu