GenelTürkiye LigleriVoleybol Hakemleri ve Gözlemcileri

Konfederasyona doğru ilk adım atıldı

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu Şubat ayı Yönetim Kurulu toplantısı 21 Şubat 2020 Cuma günü Ankara’da gerçekleşti.

Yönetim Kurulu toplantısı Ankara Volley Hotel’de VHGF Başkanı Çetin OK, As Başkan Asalet KARAYEL, As Başkan Yılmaz DUMAN, Genel Sekreter Fikret FİDAN, Mali Sekreter Erdem AKSU, Yönetim Kurulu Üyeleri M.Fethi AYAV, Nazmi YAŞAR, Furkan SALDUZ, Seniha DENİZ, Ahmet ÜNAL’ın katılımlarıyla gerçekleşti.

Toplantıda Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonlarının bir araya gelerek Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Konfederasyonu oluşumuna ilişkin çalışmaların başlanmasına ilişkin karar alınarak, iş ve işlemleri yürütmek üzere Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu Kurucular Kurulu Üyeleri belirlendi. Buna göre Kurucular Kurulu üyeleri şı isimlerden oluştu:
Ahmet ÜNAL, Asalet KARAYEL, Çetin OK, Erdem AKSU, Fikret FİDAN, Furkan SALDUZ, M.Fethi AYAV

Kurul, tüzük taslak çalışmalarının tamamlamasının ardından 19-20 Mart 2020 tarihlerinde Ankara’da bir araya gelerek Kuruluş belgeleri ve tüzüğün kararlaştırılan son halini Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü’ne teslim ederek kuruluş çalışmalarını resmiyete kavuşacak.

Konfederasyon kuruluş çalışmalarınızın camianıza hayırlı olmasını dileriz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu