AntrenörlerimizGenelVoleybol Magazin

Karslıoğlu Partizani ile anlaştı

Geçen sezon PTT’yi Vestel Venus Sultanlar Ligi’ne taşıyan Karslıoğlu, Arnavutluk Kupası’nı son 2 sezonda müzesine götüren Partizani’de sezonun kalan bölümünde görev yapacak.

Partizani’deki göreviyle ilgili açıklamada bulunan Karslıoğlu, yeni takımının sezon başında Şampiyonlar Ligi mücadelesi vererek Arnavutluk’ta bir ilke imza attığını belirterek, “Gelişmekte olan Arnavut voleybolunu desteklemek ve yeni takımımı son 2 sezondur olduğu gibi şampiyon yapmak için bu teklifi kabul ettim. Takıma Brezilya, ABD ve Kolombiya’dan aynı anda 3 oyuncu takviyesi de yaptık. İnanıyorum ki sezonu başarılı bir şekilde tamamlarız.” ifadelerini kullandı.

Bülent Karslıoğlu, Azerbaycan’da da Azerrail Kadın Voleybol Takımı ile lig şampiyonluğu sevinci yaşamıştı. Karslıoğlu ayrıca geçmiş yıllarda Azerbaycan’ın kadın ve erkek milli takımlarında da antrenörlük yapmıştı.

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu