GenelTürkiye LigleriTVF Kadınlar 2.Lig

İstanbul Bahçelievler Belediye Spor yeni sezona hazır

TVF 2.Lig Kadın Voleybol ekiplerinden İstanbul Bahçelievler Belediye Kadın Voleybol Takımı yeni sezon çalışmalarında başantrenör Kenan Uzun ile başladı.

Yeni sezon çalışmalarını Hasan Doğan Spor Kompleksinde sürdüren başantrenör Kenan uzun ile yardımcı antrenör, Mustafa Kara ve Bilal Şahin ile çalışmalarına günde iki antrenmanla hız veren Kenan Uzun, ” Yeni sezonda hedefimiz ilk önce finallere kalıp Play-off larda başarı kazanarak bir üst lige çıkmak için çalışmalarımız devam ediyor. Üç yeni transferimiz ile takımı olarak hazırız.” ifade etti.

2020-2021 sezonu oyuncuları, Yaren Dal, Nursena Ballıoğlu, Yaren Türkmenoğlu, Beril Karaduman, Öykü İsmetoğulları, Şevval Uçar, İrem Yılmaz, Nisanur Ar, Ece Gül, Nurcan Ateş, Melis Uslu, Yaşam Terzi, Yaren Tunç,Zeynep Yeşilova.
Voleybolun Adresi olarak yeni sezonda başarılar dileriz.

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu