AntrenörlerimizGenelTürkiye Ligleri

İnegöl Belediyespor, Bora Şensoy ile sözleşme yeniledi

AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor’un, Yardımcı Antrenörü Bora Şensoy ile sözleşme yeniledi.

Kulüp tesislerinde düzenlenen imza törenine, Kulüp Başkan Vekili Nuhi Solak ile yönetim kurulu üyesi Tolga Kaya katıldı.

İmza töreni sonrası açıklama yapan Solak, şunları söyledi:

“2020-2021 voleybol sezonu için staff ekibi ile anlaşmaya devam ediyoruz. Bugün yardımcı antrenörümüz Bora Şensoy ile anlaştık. Kendisi 2 yıldır kulübümüze hizmet ediyor. Bu sezon 3. yılı olacak. Bundan evvel altyapı takımlarında görev almıştı. Bir evvelki yılda altyapı takımımızı şampiyon yapıp, 1.Lige çıkartmıştı. Kendisi ile geçen yılda Efeler Ligi’nde çalışmıştık. Bu yılda Levent Zoroğlu hocamızın yardımcısı olarak görev yapacak. Her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum. Hocama başarılar diliyorum.”

Yardımcı Antrenörümüz Bora Şensoy ise “İnegöl Belediyespor ile tekrar anlaştığım için çok mutluyum. İnegöl Belediyespor benim yuvam oldu. Burada şampiyonluk sevinci yaşadım. İnşallah güzel bir sezon geçiririz. Bana güvenen Kulüp Başkanımız Alper Taban ile yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum.”ifadelerini kullandı.

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu