GenelVoleybol Hakemleri ve Gözlemcileri

İlhami Şenyurt İlk Kez Gözlemci Koltuğunda

Önceki hafta aktif hakemlik kariyerini tamamlayan eski Uluslararası Voleybol Hakemi İlhami Şenyurt, Misli.com Sultanlar Ligi’nde Fenerbahçe Opet ile VakıfBank takımları arasında oynanan 16. hafta karşılaşmasında ilk kez Gözlemci olarak görev yaptı.

Uluslararası Voleybol Hakemi Prof. Dr. Nurper Özbar ile Ulusal Voleybol Hakemi Metin Korkut’un yönettiği karşılaşmada ilk kez Gözlemci koltuğuna oturan ve aynı zamanda TVF Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu Asbaşkanı olarak görev yapacak olan İlhami Şenyurt, yıllar önce bölge maçlarında denemesi yapılan o dönemin il hakemi Nurrper Özbar ‘a, yardımcı hakem olarak sahaya çıkmış, yıllarca birlikte maç yönettikten sonra bugün de ilk Gözlemcilik görevinde de Nurper Özbar’la maça çıkmış oldu.

İlhami Şenyurt’a başarılar dileriz.

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu