GenelTürkiye LigleriVoleybol Hakemleri ve Gözlemcileri

Haftanın hakemleri hk.

2020 – 2021 Sezonu AXA Sigorta Efeler Ligi’nde takımların Coronovirüs karantinası sebebiyle 8., 9. ve 17. haftalarında oynanamayan maçlar, 16 ve 17 Aralık tarihlerinde oynanacak. 

2020 – 2021 Sezonu Misli.com Sultanlar Ligi’nde yirmi üçüncü hafta karşılaşmaları ise 16-17 Aralık tarihlerinde oynanacak.Misli.com Sultanlar Ligi’nde bu hafta oynanması gereken Galatasaray HDI Sigorta – Sistem9 Yeşilyurt ve THY – Beşiktaş karşılaşmaları Sistem9 Yeşilyurt ve THY takımlarının CEV Challenge Cup maçları sebebiyle TVF tarafından ertelendi. 

Haftanın maçlarında görev yapacak hakem ve gözlemci bilgileri aşağıdadır. Tablolarının fotoğraf halini de sitelerinizde kullanabilmeniz için ayrıca ekte bulabilirsiniz.

Bilgilerinizi rica eder; sağlıklı günler dilerim.

Saygılarımla,
AZİZ YENER 
MHGK BAŞKANI

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu