GenelTürkiye LigleriVoleybol Hakemleri ve Gözlemcileri

Haftanın hakemleri açıklandı

AXA Sigorta Kadınlar Kupa Voley ve Misli.com Sultanlar Ligi erteleme maçları 25 Kasım Çarşamba günü oynanacak. AXA Sigorta Kadınlar Kupa Voley C Grubu’nda 5 Eylül’de oynanması gerekirken Sarıyer Belediyespor’un Coronavirüs karantinasında olması sebebiyle ertelenen Sarıyer Belediyespor – THY maçı 25 Kasım Çarşamba günü oynanacak.
Misli.com Sultanlar Ligi’nde 11. Haftada oynaması gerekirken İlbank ve Sistem9 Yeşilyurt takımlarının Coronavirüs karantinasında olması sebebiyle ertelenen İlbank-Beşiktaş ve Kuzeyboru- Sistem9 Yeşilyurt karşılaşmaları da 25 Kasım Çarşamba günü oynanacak.

2020 – 2021 Sezonu AXA Sigorta Efeler Ligi’nde 17. hafta karşılaşmaları 24-25 Kasım tarihlerinde oynanacak.Ligde bu hafta oynanması gereken İnegöl Belediyespor-Solhan Spor, Spor Toto-Bursa Büyükşehir Belediyespor ve Haliliye Belediyespor-Galatasaray HDI Sigorta karşılaşmaları, İnegöl Belediyespor, Spor Toto ve Haliliye Belediyespor takımlarının Coronavirüs karantinasında olmaları sebebiyle TVF tarafından ertelendi. 

Haftanın maçlarında görev yapacak hakem ve gözlemci bilgileri aşağıdadır. Tablolarının fotoğraf halini de sitelerinizde kullanabilmeniz için ayrıca ekte bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu