GenelSultanlar Ligi

Fenerbahçe Opet’en yine net skor 3-0

Fenerbahçe Opet – Aydın Büyükşehir Belediyespor:3-0

Salon: Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
Hakemler: Erol Akbulut, Uğur Ateş
Setler: 25-23,25-16, 25-18
Set Süreleri:    81 dakika (28′, 25′,  28′)

Fenerbahçe Opet: Silva Carneiro Macris, Fedorovvtseva Arina, Aslı Kalaç, Lazareva Anna, Meliha Diken, Eda Erdem Dündar, ( Gizem Örge (L), Ergül Avcı, Cansu Çetin, De Souza Ana Cristina, Buse Ünal,

Aydın Büyükşehir Belediyespor: Loda Sara, Planinsec Sasa, Nicoletti Anna, İdil Naz Başcan, Emine Arıcı, Aslıhan Kılıç, (Selin Adalı (L), Özlem Güven (L), Fatma Şekerci, Semra Özer, Çağla Salih, Özge Nur Çetiner,

Misli.com Sultanlar Ligi 7.Hafta karşılaşmalarında Fenerbahçe Opet, Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda Aydın Büyükşehir Belediyespor’u konuk etti.

Dengeli geçen ilk sette 19-19’un ardından skor avantajını eline geçiren Sarı Melekler seti 25-23 kazandı. İkinci sete hücumda iyi başlayan Fenerbahçe Opet, skoru 6-1 yapınca rakibine erken mola aldırdı. Kalan bölümde rahat oyununu sürdüren Takımımız Arina ve Lazareva’nın önderliğinde seti 25-16 kazandı. Üçüncü sette kontrollü bir oyun sergileyen Sarı Melekler, seti 25-18, maçı da 3-0 kazandı.

Lazareva 18, Fedorovtseva 12, Aslı Kalaç 9 sayı ile oynarken Aydın BBSK da Nicoletti 10 Emine Arıcı 7 ve Loda 9 sayı ile oynadılar.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu