Alpaslan Endüstri Erkekler 1.LigGenelTürkiye Ligleri

Erzin’in geleceği için kolları sıvadılar

Bir okul takımı kimliğinde mücadele ederken, ilçenin gençlerini voleybola çekmek, üniversite eğitimlerine ve dolayısıyla hayatlarına olumlu etki edebilmek için çıktıkları yolda ulaştıkları  1.Lig’de buldukları fırsatı değerlendirip; Erzin’in ulusal markası olma yolunda büyük aşama kaydeden Hatay Yeşilkent Spor Kulübü gelecek için kolları sıvadı.

Pandemi süreci boyunca gerçekleştiremedikleri yetenek taramalarına yeniden başlayan Hatay Yeşilkent Spor teknik direktörü ve aynı zamanda Beden Eğitimi Öğretmeni Güntaç Yılmaz, genç yetenekleri keşfetmeye devam ediyor.
Erzin’in gururu olan voleybol adına başarılı işlere imza atan takım, yeni yeteneklere kapılarını açıp, Türk Voleyboluna yeni yetenekleri kazandırırken Hatay’a, Erzin’e sosyal ve ekonomik anlamda katma değer de yaratıyor.
Hatay Erzin Yeşilkent Spor Kulübü Başkanı da olan Güntaç Yılmaz, takımın genç yetenekler ile gücüne güç kattığına ve Erzin markasının tüm ülkede duyulmasına verdikleri hizmetler için okullarda tek tek görüşmelere başladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu