GenelVoleybol Haberleri

Eczacıbaşı Dynavit Baş antrenörü Ferhat Akbaş, Maja Ognjenovic, Tijana Boskovic maç sonrası açıklamalarda bulundu.

Eczacıbaşı Dynavit Baş antrenörü Ferhat Akbaş, Maja Ognjenovic, Tijana Boskovic maç sonrası açıklamalarda bulundu.

Maja Ognjenovic: “Bizim için çok önemli bir maçtı. Bu sezon Galatasaray’la oynadığımız ilk iki maçı kaybetmiştik. Bu akşamki galibiyet bizim için bu açıdan çok önemliydi ve bence çok iyi bir hazırlık süreci geçirdik. Tüm hafta boyunca Galatasaray maçına hazırlandık, çok fazla video izledik. Bence çok başarılı geçti. Belki de kimse bu maçı üç sette kazanmamızı beklemiyordu ama bugün herkes sahada en iyi enerjisini ortaya koydu. Maçtan maça daha da fazla savaşabilen bir takım olduğumu gösteriyorduk, bugün de bunun sonuçlarını aldık. Takımımla birlikte çok mutlu ve gururluyum. Bence bu galibiyet önümüzdeki maçlar için de bize çok büyük bir motivasyon sağlayacak.”

Tijana Boskovic: “Bugünkü oyunumuzdan ötürü çok mutlu ve gururluyum. Takımca çok iyi bir mücadele sergiledik. Bugün sahada çok motiveydik çünkü bu sezon Galatasaray’la oynadığımız ilk iki maçı kaybetmiştik. Bugün kazanmayı çok istiyorduk ve bunu kendi taraftarımızın yarattığı müthiş bir atmosferde başarmaktan çok keyif aldık.”

 

 

Ferhat Akbaş: “Yine çok kuvvetli, çok agresif ve çok dinamik bir maç oynadık. Özellikle servis, blok-defans düzenimiz çok iyiydi. Zaten atak üzerine sürekli çalışıyoruz ve yüzdelerimiz de inanılmaz arttı. Planlarımız doğrultusunda hem mental olarak, hem de fiziksel olarak çok ciddi seviyede yükselişe geçiyoruz. Umarım bunu aynı şekilde devam ettiririz.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu